ZAPISY!!! Kwiatowe talerze

Zapraszam do zabawy!
Otwieram zapisy na pomysłowy, kwiatowy talerz.
Można go wykorzystać do zabawy w przekładanie, porządkowanie, kolekcjonowanie,pyszne podawanie przystawek i wiele innych.........
My jesteśmy swoimi  zachwyceni :-)
My przekładałyśmy z Marysią guziczki w kształcie biedronek., motyli , truskawek.

Aby wziąć udział w losowaniu kolorowego, kwiatkowego talerza należy:
(kolor do wyboru)
 • pozostawić komentarz pod postem;
  (mile widziane propozycje wykorzystania talerza)
 • umieścić zdjęcie z linkiem do posta i informację o zabawie ,na swoim blogu ;
Losowanie odbędzie się 21 czerwca 2011 o godz. 21:00

Zapraszam do zabawy i komentowania !!!! 

13 komentarzy:

 1. Och, z takim talerzem to można poszaleć :) Sortowanie, oczywiście, ale też i malowanie pisakami zmywalnymi, i układanie na nim przekąsek pysznych....
  Super, dopisuję się do chętnych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. My także dołączamy do kolejki oczekujących ;-) Nasz pomysł na wykorzystanie talerzy jest prosty można w nim odciskać różnego rodzaju masy :papierowe, plastelinowe itp do dalszych artystycznych przygód i wygód. Pozdrawiamy serdecznie
  z http://wczesnaedukacjaantkaikuby.blogspot.com
  Ewa i spółka

  PS. Właśnie znalazłam Twój blog i dołączam do grona obserwujących ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. My chciałybyśmy się dopisać :)
  Bardzo bardzo podobają nam się takie talerzyki i polujemy na nie od jakiegoś czasu. Mając takie oprócz segregowania koralików, urządziłybyśmy sobie z naszymi przytulankami owocowy piknik na kocyku :) Na każdym płatku takiej miseczki mogłyby być inne owoce, pycha!

  Pozdrawiam serdecznie i zapraszamy do nas naszadolinateczy.blogspot.com, będzie nam miło jak wpadniecie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście jako talerz na przystawki, gdy dzieci już śpią! A także: różne ziarenka i potem rośliny w każdym. Chwilowo kreatywność padła...:)
  Acha, babki z piasku! Albo z ryżu na talerzu! Albo jajka poukładać! (jak widać coś mi się jeszcze w mózgu tli, o dziwo...)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też chcę! Po pierwsze idealny do sortowania; po drugie do samodzielnie przygotowywanych przez dzieci przekąsek (np. samodzielnie krojone owoce, wsypywane bakalie itp.); po trzecie: jest akurat sześć płatków co daje duże możliwości do dokładania sylabek (jeśli ktoś uczy dziecko czytać metodą symultaniczno-sekwencyjną); po czwarte: super do zabaw ze szczypcami/pęsetami - przenoszenie przedmiotów ze środkowej miseczki do płatków; po piąte: można na każdy płatek położyć obrazki i dokładać taki sam do takiego samego (ćw. analizy i syntezy wzrokowej). Cóż możliwości są naprawdę ogromne z takim małym kolorowym talerzykiem.
  Pozdrawiam, serdecznie i zapraszam do odwiedzin na moim powstającym blogu http://skaczacwkaluzach.blogspot.com/
  magda(c)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wlałabym mleko, wodę i inne płyny - każdy do innego i wkrapiałabym kolorowy barwnik aby zobaczyć jak zachowuje się w róznych substancjach.

  OdpowiedzUsuń
 7. do każdego płatka włożyłabym jakieś małe elementy (zabawki,koraliki), zalałabym wodą i zamroziła - tak powstałaby zabawka do kąpieli w upalny dzień :)
  P.S. nie prowadzę bloga. zostawiam swój adres rozgwiazdunia@wp.pl. Mam nadzieję że będę mogła wziąć udział w losowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 8. a ja posiałabym w nich rzeżuchę na Wielkanoc, a na niej poukładałabym pisanki i kurczaczki, piękna by była dekoracja :)
  a drugi np. słuzyłby nam do wyłożenie częśći farbki do malowania rączkami, gdy nie chcemy na raz zużyć całego pudełeczka..

  OdpowiedzUsuń
 9. A gdzie takie cudo można kupić...bo chętnię nabędę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Może o tym gdzie mozna kupić talerz kwiatowy powiem po losowaniu 21 czerwca po 21:00.
  Zapraszam do zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 11. Moje dzieci proponują zrobić sosy i do każdego płatka wlać inny, a potem maczać w nich ogórki. A Franc (5lat) proponuje do każdego płatka wprowadzić innego robaczka, nazbierać im to, co lubią jeść, żeby miały robakowy kemping.

  OdpowiedzUsuń
 12. Także się zgłaszam:) My jesteśmy na etapie segregacji kolorów i kształtów więc na pewno do tego się przyda. No i oczywiście na różne owocowe przysmaki:)

  OdpowiedzUsuń
 13. do sortowania idealny!
  chciałabym zielony:D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i komentarz ;-)

Copyright © 2014 AsiaMi-pomysłowa mama , Blogger