W poszukiwaniu prezentu cz1 TRAMPOLINA ATHLETIC 24 FUN


Staś i Mania uwielbiają skakać . Pomyślałm ,że Mikołaj może przynieść im trampolinę. Zaczęłam szukać i znalazłam.

                                                 Sklep    (kliknij TU aby przejść do sklepu)

a w nim:

Trampolina Athletic24FUN 140 cm   – dziecięca trampolina do domowego użytku, na której bawić się mogą dzieci młodsze i starsze o wadze do 45 kg.


Trampolina dostępna jest w trzech kolorach: zielonym, niebieskim i różowym. Średnica całej trampoliny – 140 cm, a maty do skakania 100 cm.


Każdy twardy element trampoliny osłonięty jest miękką gąbką, która pozwala na bezpieczną zabawę bez obaw o zderzenie z twardymi elementami. Cała trampolina posiada siatkę wewnętrzną osłaniającą, z wejściem zabezpieczonym zamkiem błyskawicznym. Siatka zabezpiecza skaczące dzieci do wysokości 165 cm. Mata do skakania jest nisko zawieszona na wysokości  38 cm, dzięki czemu dziecko nie potrzebuje do wchodzenia drabinki.


Trampolina jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla najmłodszych dzieci , które bezpiecznie mogą się na niej bawić! Podczas zabawy warto pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa zamieszczonych w regulaminie, takich jak na przykład dopuszczalna zabawa tylko jednego dziecka, zakaz umieszczania pod trampoliną jakichkolwiek przedmiotów. Zestaw posiada instrukcję montażu oraz zasady bezpiecznego korzystania z niej.
  
Trampolina ta chętnie kupowana jest przez rodziców, którzy dzięki niej mają zapewnioną bezpieczną i nie nudzącą się zbyt szybko rozrywkę! Jedynym wymogiem dla trampoliny jest posiadanie odpowiedniej ilości miejsca. Poza tym zabawa odpowiednia jest dla każdego dziecka (jeśli nie ma ku temu przeciwwskazań medycznych).

Już wiem co moje dzieci będą robić po wizycie Mikołaja - SKAKAĆ !!!!!!

4 komentarze:

 1. Fajne :)
  Ja chciałam taką większą do ogrodu, ale drogie to jest... :/

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest super pomysł - moje bratanice dostały w tegoroczne wakacje taką dużą do ogrodu:))) Dzieci zostawiają tam dużo dużo energii:)) tej, która ich nieraz rozpiera:) ..no i nie tylko dzieci:)) dorośli też bawią się świetnie:) Polecam, bo to na prawdę dobry zakup:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysł świetny. Dzieciaki na pewno będą zadowolone :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pomysł! Moja trójka też uwielbia skakać na trampolinie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i komentarz ;-)

Copyright © 2014 AsiaMi-pomysłowa mama , Blogger