O mnie


Nazywam się Asia Mirecka czyli AsiaMI. Gdy na świecie pojawiły się nasze dzieci zostałam POMYSŁOWĄ MAMĄ i bardzo mi z tym dobrze. Właściwie całe moje życie zawodowe związane jest z DZIEĆMI. Od 20 lat prowadzę zajęcia właśnie dla nich. Jestem nauczycielem przedszkolnym i wczesnoszkolnym, terapeutą, dietetykiem, blogerką, autorką książki.
Pomagam innym rodzicom poznać i zrozumieć swoje dzieci. A tym , którzy mają dzieci z trudnościami w uczeniu się lub z problemami  dietetycznymi oferuję wsparcie we wprowadzaniu trwałych zmian w życie
W pewnym momencie swojego życia odkryłam, że budowanie życia na talentach czyli na tym w co zostałam wyposażona, kiedy przyszłam na świat, daje solidne podstawy i mocne mury!
Gdy przestałam szukać wciąż nowych rozwiązań na życie i realizować każdy swój pomysł, a skupiłam się na tym w czym  naprawdę jestem dobra, zauważyłam, że moja praca zaczyna być dla mnie bardzo przyjemna i pożyteczna .
Dlatego: Pracuję z rodzicami, bawię się z dziećmi, układam jadłospisy, piszę.
Nie boję się zadawać pytań i nie boję się nie znać odpowiedzi. Szukam, drążę, czekam, wsłuchuję się. Umiem często w łatwy, czasem pełen humoru i lekkości sposób rozmawiać o rzeczach naprawdę trudnych nie zapominając o ich ważności.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za wizytę i komentarz ;-)

Copyright © 2014 AsiaMi-pomysłowa mama , Blogger